Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmamız Hakkında – Horozlar Lojistik Hakkında

Kurulduğu günden bu güne kadar Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde sizlere hizmet sunmaktayız. Yaptığımız işlerde siz değerli ziyaretçilerimizin beklentilerine yanıt verecek ve sizi memnun edecek çalışmalara imza atmaktayız. Firmamız uluslar arası taşımacılıkta ürünlerinizi ve eşyalarınızı güvenli ve hızlı teslim edebileceğiniz profesyonelliğe sahiptir.

Uluslararası taşımacılıkta kara, hava, deniz yolu kullanılarak nakliyat hizmetlerimizi en üst seviyede hassasiyetle yürütmekteyiz.

Taşıdığımız malların kıymetli bulunduğunun ve siz değerli üyelerimizin bizlere emaneti bulunduğunu düşünerek bu hizmetleri taktim etmek suretiyle yola çıktık. Geçen her sene vermiş olduğumuz hizmetlerin standardını arttırarak bu sektörde zirvelere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefe ulaşmak için hem ofis çalışanlarımız bununla beraber sahada bu işin asıl kahramanları olan personelimiz ile gece gündüz çalışmaktayız. 

Evden eve nakliyat hizmeti alanında profesyonel olan ekiplerle yapılmalıdır. Bizler bu alanda kendini kanıtlamış çalışanlarımızla sizlere ustalaşmış hizmet sunmaktayız. Bize teslim edilen ürünlerinizi en kısa müddette ve hasarsız olarak teslim etmekteyiz. Sizlerden dönen olumlu sonuçlar bizleri yeni hedefler atama ve daha iyi hizmet esasları atama noktasında etkilemektedir. Firmamız dünya genelinde taşımacılık sektöründe belirlenen kriterlere müsait taşımacılık yapmak suretiyle yola çıkmıştır. Çıktığımız bu yolda sizlere sunduğumuz nakliyecilik hizmetinin temel öğesini evden eve nakliyat hizmeti oluşturmaktadır.

Ülkeler arasında ürün ve eşya taşımacılığı yapmak çok büyük mesuliyet isteyen bir durumdur. Bu noktada biz sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Kaliteli işler sadece kaliteli ve koordine bir takım ile yapılabilir. İşte bu aşamada firmamız nakliyecilik sektöründe adından sıkça laf ettiren bir şirket olarak devam etmektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat Hizmeti Konusunda;
  • Alanında profesyonel bir ekiple ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.
  • Ürünlerinizi paketleme, nakliyat ve montajlama mevzusunda sizlere alanında en iyi ustalar ile sizin kadar hassas davranarak işlerimizi yapmaktayız.
  • 75 yılın deneyimlerini genç ekibimizin performansı ile birleştirerek en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunuyoruz.
  • Kaliteli nakliyecilik alanında en iyi firmaların vereceği hizmetleri sunma mevzusunda rekabet halindeyiz. 
  • Sizlerin memnun olacağı nakliyecilik hizmetinde hep ilk sıralarda olmak suretiyle çalışmaktayız.

Whatsapp
HOROZ LOJİSTİK
HOROZ LOJİSTİK
Merhaba HOROZ LOJİSTİK'e Hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
7/24 Çağrı Merkezi - Hemen Ara Uluslararası Evden Eve Nakliyat