Kara Yolu Taşımacılığı

Kara Yolu Taşımacılığı

Karayolu Zati Eşya Taşıma

Karayolu Taşımacılığı, Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe en çok tercih edilen taşıma yoludur. Çalışan bir insan farklı nedenlerle ömründe ortalama olarak 3 ev değiştiriyor. Ev değişikliklerinde ise en büyük zorluk şüphesiz eşyaların yeni eve nakil işlemidir. Bu zorlu süreçte iyi bir ekip ile taşınmanın tüm zorluğunun üstesinden gelmek kolaydır. İstanbul’da yaşayanların bu zorlu süreçte  Uluslararası Evden Eve Taşımacılık hizmeti vererek yanlarında firmamız durmaktadır.

Zati Ev taşıma işlemi birçok nedenden dolayı olabilmektedir. Birçok insan kiracı olduğu için gerek daha uygun yer bulduğunda gerek ev sahibinin talebi ile evden çıkmak zorunda kalmakta. Yeni ev alanlar da aynı şekilde ev taşımak gibi bir hengâme ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu hengamede ister az olsun ister çok olsun eşyaların güvenli bir şekilde taşınması gereklidir.

Karayolu Eşya Taşıma Fiyatları

Zira zarar gören ev eşyaları bir nakliye bedelinden çok daha fazla paralara mâl olabilmektedir. Hem yeni bir eşya almaya sebep olmakta hemde taşınma aşamasında olası masrafların üzerine çıkarak taşınan kişinin yükünü ciddi anlamda arttırmaktadır. Bu zamanlarda eşyalarınızın güvenle toplanması güvenli bir şekilde yeni evinize getirilmesi ve bütün eşyaların sağlam olması gereklidir.

Taşıma işleminde evinizin konumu, ulaşım imkanı, bulunduğu kat, yük asansörünün bulunup bulunmadığı, merdivenlerinin eşya çıkarılmaya müsaitliği, asansörlü vince elverişli olup olmaması gibi durumlar taşınma sürecinde olumlu ve olumsuz etkileri olan durumlardır. Bu durumların yanında iyi bir ekip, yeterli ekipman, tecrübeli ustalar, uygun araçlar ise en mühim ihtiyaçlar, taşınmazlarda olmazsa olmazlardır.

Karayolu ile Uluslararası Eşya Taşıma

Taşınmanın her aşaması taşınacak kişiler için meşakkatlidir. Bu süreçte Uluslararası evden eve taşımacılık yapan firmamız ile  sizler de tasalarınızdan kurtulabilirsiniz. Baştan sona kadar kaliteli bir iş garantisi verilmektedir. İster Uluslararası taşımacılık olsun ister Uluslararası nakliyat olsun geniş donanımları ile sizlere eksiksiz taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Taşıma işle ı yapılacak eski ev ve yeni ev için en başta keşifler yapılarak izlenecek yollar kararlaştırılmaktadır. Eşya durumu, evin konumu, binanın durumu keşif esnasında detaylı olarak gözlemlenir ve taşıma raporu hazırlanır. Rapora göre de bir senaryo ve senaryonun bedeli müşteriye iletilir. Bu bedellere asansörlü vinç, eşya sigortası depolama hizmetleri de dahil edilebilmektedir.

Müşterinin onayı ile Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri başlamış olur. Gerekli senaryoların hayata adım adım geçirilmesi ile gerekli işlemler ustalıkla yerine getirilmektedir  n müşterilerimize taahhüt edilen sürede taşınma işlemi gerçekleşmiş olmaktadır. Taşıma işlemi sırasında oluşabilecek aksaklıklara karşı sigorta işlemi yapışmakta aksi bir durumda sigorta aracılığı ile müşterinin tüm zararı karşılanır.

Karayolu Zati Eşya Taşımacılığı

Titiz ekip çalışması yürütülerek taşınma işlemlerinde gerekli olan mobilya ustası, beyaz eşya ustası Gibi çeşitli ustalar da hazır bulundurulur. Eşyalarınız gerektiği şekilde uzman kişilerde demontaj işlemine tabi tutulur. Böylelikle tüm işleriniz tek bir firma tarafından çözülmüş olur. Bu durumda da taşıma işlemini yapacak olan şahıs maddi manevi kazanmış olacaktır.

Özellikle tüksek katlarda Uluslararası evden eve taşımacılık firması olarak asansörlü vinç kullanarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlarken eşyalarınızın da hasar almasını engelliyoruz. Çok nadirdir ki evlerde tük asansörü olsun. İnsan asansörü ile de eşya taşımak maalesef  uygun bir durum değildir. Merdiven yolu ile de malzemelerin binalardan indirilmesi ve çıkarılması hem güvenli hem de zordur.

Günümüz mimarisinin de dikey yönlü olması günden güne kat sayılarının artmasına ve bu nedenle de eşya nakillerinin zorlaşmasına sebep olmuştur. Böylesine zorlu şartlarda ise  Uluslararası asansörlü nakliyat tüm bu zorluklara en kolaycı alternatifleri sunmaktadır. Kaç katlı olursa olsun asansörlü vinç ile eşyalarınızın pey der pey ve güvenli bir biçimde eski evinizden indirilip yeni evinize çıkarılmasını sağlamaktadır.

Karayolu ile Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Alanına mesleki yeterlilik belgesine ve yetki belgelerine sahip operatör ve periyodik bakımları zamanında yapılan asansörlü vinçler ile kesintisiz Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetine devam etmektedir. Taşıma işleminde öncelikle can güvenliği için iş güvenliği tedbirleri alınarak çalışılmaktadır. Devamınsa siz değerli müşterilerin eşyaları korunmakta bir zarar firmasının önüne geçilmektedir.

Asansörlü taşımada bina çevresi müsait olan her yerde hizmet verilmektedir. Binadan binaya göre değişmekle beraber birçok kişinin taşıyarak evden taşıma aracına araçtan yeni eve taşıyacağı eşyalar bir çırpıda indirilerek birçok kişiye gereksinim de duyulmaz. Dolayısı ile asansörlü vinç ile daha az kişi taşıma işinse görev alır. Eşyalarınızda daha az tehlikeye maruz kalarak zarar görmemiş olur.

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Taşınma işlemlerinde en şık yaşanan problemlerin başında uzak mesafelere eşyaların nakledilmesidir. Bir firmanın şehirler arası nakliyat işi yapabilmesi için o şehirlerde de hizmet aldığı yahut hizmet  verdiği kişilerin olması gerekmektedir. Aksi durumda bulunduğu şehir dışında kusursuz bir hizmet için gerekli şartları sağlayamayacaktır. Bu da işlemlerinizin zor ve maliyetli olmasına sebep olacaktır.

Şehirler arası taşımacılık hizmeti de veren Uluslararası evden eve taşımacılık firmamız yaygın hizmet ağı ile Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Müşteri ekonomisine de hitap eden çözümcü yaklaşımları ile az kişiyle çok iş çıkarmaktadır. Kaliteli hizmeti İle bütün şehirlere taşımacılık hizmetinin kalitesini de göstermektedir. Kusursuz bir şekilde enden eve maliye işlemi tamamlanır.

Şehirlerarası nakliye konusunda uzman firmamız uygun fiyat seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli ve konforlu eşya taşıma hizmeti sunan Uluslararası Şehirlerarası nakliyat oldukça popülerdir. Güvenilir taşıma ve eşya sigortası ile ev taşımak isteyenlere kolaylık sağlayacaktır. Uzman ekipleri ve özel araçları ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamız sizlere uyum Sağlayacaktır.

Ekiplerimiz sizlere baştan sona kadar özenle bir taşıma hizmeti sunacaktır. Dilerseniz ekiplerimiz ile özel bir taşıma hizmetine dâhil olabilirsiniz. Uzak şehirler asla gözünüzü korkutmasın. Birçok şehir üzerinden hızlı bir taşıma hizmetine dâhil olabilirsiniz. Sizlerde tereddüt etmeden Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetini tercih edebilirsiniz.

Güvenilir taşıma ve özel hizmetler sizleri her zaman memnun edecektir. Yılların ekibi ile en özel taşıma hizmetine dâhil olabilirsiniz. Güvenilir eşya taşıma için firmamızı arayabilir veya talep edebilirsiniz.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma

Geniş araç filosuna sahip olan firmamız sizlere en özel hizmeti verecektir. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamız ile özel bir taşıma işlemi yapabilirsiniz. Sizlerde en özel Uluslararası nakliyat hizmetine her zaman ulaşabilirsiniz. Geniş hizmet veren firmamız istediğiniz bölgeden taşıma işlemi sunacaktır.

Özel araçlarımız ile asansörlü nakliyat hizmetine dâhil olabilirsiniz. Dilerseniz normal taşıma hizmetinden yardım alabilirsiniz. Uluslararası içinde bulunan firmamız oldukça popülerdir. Dilediğiniz zaman evinizi taşıyabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır en özel hizmeti veren firmamız eşya paketleme konusunda oldukça popülerdir. Eşyalarınız güvenilir olarak hızlıca paketlenir ve taşımaya dâhil olabilir.

Marangoz hizmeti sunan firmamız ile tüm eşyalarınız kolaylıkla sökülüp tamamlanacaktır. Uygun fiyat seçenekleri ile Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetini tercih edebilirsiniz. İçiniz rahat olarak eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Firmamız özel paketleme ile eşyalarınızı düzenli olarak paketleyecektir. Araçlarımız sizlere geniş alanları ile hitap edecek ve destek olacaktır.

13.10.2021
8.071
Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Mine dedi ki:

    İngiltereden türkiyeye eşyamı getirmek istiyorum yardımcı olur musınuz

    1. Merhabalar Mine Hanım, İletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Teşekkür Ederiz.

Whatsapp
HOROZ LOJİSTİK
HOROZ LOJİSTİK
Merhaba HOROZ LOJİSTİK'e Hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
7/24 Çağrı Merkezi - Hemen Ara Uluslararası Evden Eve Nakliyat