SIKÇA SORULAN SORULAR

Anasayfa » SIKÇA SORULAN SORULAR
Paketleme Yapıyormusunuz ?

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimiz de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ustalaşmış personellerimiz ile kaliteli ve çağdaş eşya ambalajlama hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna sıhhatli taşınabilmesi adına yapılması ihtiyaç duyulan ayrıntılı paketleme ve ambalajlama hizmetleri tarafımızca eksiksiz bir halde yapılabilmektedir.

Taşınma süreci ne kadar sürüyor ?

Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de taşınma işlemleri, Taşımanın yapılacağı zeminin km uzaklığına ve nakliyat sırasında kullanılması kabul edilen güzergaha bakılırsa 24 saat – 30 gün içinde değişim gösterebilmektedir. Bu sürecin sizler için en aza indirgenebilmesi için firmamız yetkilileri ile yapacağınız anlaşma anında bu durumunuzu belirtmenizi öneri ve rica ederiz.

Ne tür ambalajlama malzemesi kullanıyorsunuz?

Eşya Ambalajlama hizmetlerin de kansorojen madde içermeyen Dünya sağlık örgütleri tarafınca onaylanan ambalaj ürünleri kullanması gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna sağlıklı, çağdaş ve ustalaşmış bir halde taşınabilmesi için ambalajlama hizmetlerinin ustalaşmış yapılması çok mühim bir etkili olarak bilinmektedir. Firmamız tarafınca sunulan ustalaşmış eşya ambalajlama hizmetleri sayesin de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz.

Uluslararası taşımacılık için gerekli belgelere sahip misiniz?

HOROZLAR Lojistik International Movers şirketimiz, Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de karayolu, deniz yolu ve hava yolunda etkinlik göstermeye yönelik tüm yetki belgelerine sahiptir. Firmamız sektör içerisin de her vakit kontrollü ve deneyimli hareket ederek, ustalaşmış hizmetler sunan firmalar arasındaki yerini almıştır.

Ekspertiz hizmeti nedir?

HOROZLAR LOJİSTİK A.Ş. çalışanlarından birinin evinize ya da iş yerinize gelmiş olarak taşınmasını dilediğiniz eşyalarınız hakkındaki şirketimiz yetkililerine rapor bildiren personellerimize verilen isimdir. Ekspertiz faaliyetlerimiz sayesin de sonradan oluşabilecek hata ve problemlerin saf dışı kalmış olarak ideal bir taşınma ile memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Expertiz Hizmetiniz Ücretlimi ?

HOROZLAR lojistik şirketimizi arayan tüm yurttaşlarımıza ve alan kişi adaylarımıza sunmuş olduğumuz ekspertiz tutarının maddi anlamda hiçbir karşılığı olmayıp, bu sistem firmamızın sizlere ücretsiz sunmuş olduğu + bir konum olarak da bilinmektedir.

Whatsapp
HOROZ LOJİSTİK
HOROZ LOJİSTİK
Merhaba HOROZ LOJİSTİK'e Hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
7/24 Çağrı Merkezi - Hemen Ara Uluslararası Evden Eve Nakliyat